Op zat 25 aug belangrijke oefenwedstrjd van onze dames: in bijlage het programma, ook voor onze jongens op zondag 26 augustus
TRUDO CUP 2018 DAMES EN JONGENS |
Zat 25 + zond 26 aug 2018 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
progr dd 08/08/2018 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
zaterdag 25 augustus: |
sporthal Trudo, St Janstraat St Truiden |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
reeks |
|
aanv |
|
thuisploeg |
|
bezoekers |
|
uitslag |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
D2 |
2 x 30' |
14:15 |
HB St Truiden 2 |
HC Sprimont |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
D1 |
2 x 30' |
16:00 |
HB St Truiden |
DSS Heemskerk |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
D1 |
2 x 30' |
17.45 |
DSS Heemskerk |
Fem. Visé |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
D1 |
2 x 30' |
19:15 |
Fem. Visé |
HB St Truiden |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
zondag 26 augustus: |
sporthal Trudo, St Janstraat St Truiden |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
D1 |
2 x 30' |
11:30 |
HB St Truiden |
DSS Heemskerk |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
zondag 26 augustus: |
J 16 en J 18 sporthal KA 3800 St Truiden |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
JONGENS J 14 in de Trudohal, St Janstraat 3800 St Truiden |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
voormiddag Jongens 16 |
namiddag J 14 en J 18 zie pagina 2 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. |
HB St Truiden |
5. |
HV Bilzen |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. |
V&L Geleen |
6. |
HV Bergeyk |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. |
DB Gent |
7. |
HVV Meeuwen |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. |
Rapiditas |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
LET OP: tussen de wedstrijden in GEEN opwarming op het veld! |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ATTENTION: pas de rechauffement en salle entre les match. |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
jongens JM 16 voormiddag: SPORTHAL K.A., JODENSTRAAT 29 , Sint-Truiden |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
reeks |
nr |
duur |
aanv |
thuisploeg |
bezoekers |
uitslag |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
1 |
22' |
9:00 |
|
HB St Truiden |
V&L Geleen |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
2 |
22' |
9:25 |
|
DB Gent |
Rapiditas |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
3 |
22' |
9:50 |
|
HV Bilzen |
HV Bergeyk |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
4 |
22' |
10:15 |
|
HVV Meeuwen |
HB St Truiden |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
5 |
22' |
10:40 |
|
V&L Geleen |
DB Gent |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
6 |
22' |
11:05 |
|
Rapiditas |
HV Bilzen |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
7 |
22' |
11:30 |
|
HV Bergeyk |
HVV Meeuwen |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
8 |
22' |
11:55 |
|
HB St Truiden |
DB Gent |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
9 |
22' |
12:20 |
|
HVV Meeuwen |
Rapiditas |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
10 |
22' |
12:45 |
|
HV Bilzen |
V&L Geleen |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
11 |
22' |
13:10 |
|
Rapiditas |
HV Bergeyk |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
12 |
22' |
13:35 |
|
HV Bilzen |
DB Gent |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
13 |
22' |
14:00 |
|
HVV Meeuwen |
V&L Geleen |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J 16 |
14 |
22' |
14:25 |
|
HV Bergeyk |
HB St Truiden |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
zondag 26 augustus: namiddag J 18 |
sporthal KA, jodenstraat 29 3800 St Truiden |
||||||||||||||||
1. |
HV Bilzen |
|
3. |
HB Schoten 1 |
5. HB Schoten 2 |
||||||||||||
2. |
SHC DWS Schiedam |
|
4. |
Ren Montegnée |
6. V&L Geleen |
||||||||||||
|
|
Alle teams 4 wedstrijden 22' , je speelt NIET tegen 1 team |
|||||||||||||||
reeks |
nr |
duur |
aanv |
|
thuisploeg |
|
bezoekers |
|
uitslag |
||||||||
J 18 |
1 |
22" |
14:55 |
|
HB Schoten 1 |
Ren Montegnée |
|||||||||||
J 18 |
2 |
22" |
15:20 |
|
HV Bilzen |
SHC DWS Schiedam |
|||||||||||
J 18 |
3 |
22" |
15:45 |
|
HB Schoten 2 |
V&L Geleen |
|||||||||||
J 18 |
4 |
22" |
16:10 |
|
SHC DWS Schiedam |
HB Schoten 1 |
|||||||||||
J 18 |
5 |
22" |
16:35 |
|
Ren Montegnée |
V&L Geleen |
|||||||||||
J 18 |
6 |
22" |
17:00 |
|
HB Schoten 1 |
HV Bilzen |
|||||||||||
J 18 |
7 |
22" |
17:25 |
|
HB Schoten 2 |
SHC DWS Schiedam |
|
||||||||||
J 18 |
8 |
22" |
17:50 |
|
Ren Montegnée |
HV Bilzen |
|||||||||||
J 18 |
9 |
22" |
18:15 |
|
V&L Geleen |
SHC DWS Schiedam |
|||||||||||
J 18 |
10 |
22" |
18:40 |
|
HB Schoten 2 |
Ren Montegnée |
|
||||||||||
J 18 |
11 |
22" |
19:05 |
|
V&L Geleen |
HB Schoten 1 |
|||||||||||
J 18 |
12 |
22" |
19:30 |
|
HV Bilzen |
HB Schoten 2 |
|||||||||||
zond 26 augustus: |
sporthal Trudo, St Janstraat St Truiden: JONG 18 |
||||||||||||||||
|
namiddag :JM 14 |
||||||||||||||||
|
1. |
J.Jemeppe 1 |
3. |
HB St Truiden |
|
||||||||||||
|
2. |
Rapiditas |
4. |
j.Jemeppe 2 |
|
||||||||||||
reeks |
nr |
duur |
aanv |
|
thuisploeg |
|
bezoekers |
|
uitslag |
||||||||
J 14 |
1 |
25' |
15:00 |
|
J.Jemeppe 1 |
Rapiditas |
|||||||||||
J 14 |
2 |
25' |
15:30 |
|
HB St Truiden |
j.Jemeppe 2 |
|||||||||||
J 14 |
3 |
25' |
16:00 |
|
HB St Truiden |
J.Jemeppe 1 |
|||||||||||
J 14 |
4 |
25' |
16:30 |
|
j.Jemeppe 2 |
Rapiditas |
|||||||||||
J 14 |
5 |
25' |
17:00 |
|
j.Jemeppe 2 |
J.Jemeppe 1 |
|||||||||||
J 14 |
6 |
25' |
17:30 |
|
Rapiditas |
HB St Truiden |
|||||||||||
J 14 |
7 |
25' |
18:00 |
|
3de rangsch |
4de rangsch |
|||||||||||
finale |
8 |
25' |
18:30 |
|
1ste rangsch |
2de rangsch |
|||||||||||