Wedstrijden

SPORTHALLEN

JOD = Sporthal KA, Jodenstraat (Sint-Truiden)
SP = Sporthal Sint-Pieter, Olympialaan (Sint-Truiden)
VMK = Sporthal Veemarkt, Sint-Jansstraat (Sint-Truiden)

 

Wedstrijden

WEDSTRIJDKALENDER

 
 

Week 15 van maandag 15/04/24 tot zondag 21/04/24

donderdag 18/04/24  01:00 Evenementen (EV024) - trixxo event(Trixxo arena Hasselt)
donderdag 18/04/24  18:00 Evenementen (EV022) - trixxo event(Trixxo arena Hasselt)
 
zaterdag 20/04/24  00:00 JM16 Limburg (JZ086)JM16 (2) - JM16 (1)(Jodenstr.)
zaterdag 20/04/24  14:00 JM16 Limburg (JZ069)Hubo Tong - JM16 (2)(Sp. Alverberg)
zaterdag 20/04/24  17:00 Heren Regio (HR106)Heren Recreatie - Hubo Hasselt R(Jodenstr.)
zaterdag 20/04/24  19:00 Dames Regio (DRL41)Regio Dames - HUBO Handbal R(Jodenstr.)
 
zondag 21/04/24  09:00 Welpentornooien (WL009)Handbal Bilzen - JM8-10
zondag 21/04/24  14:00 JM12 Limburg (JT079)JM12 - hubo handbal T2(Trudohal)
zondag 21/04/24  15:45 Heren 2e Nationale (CA114)HEREN 1 - HC Sprimont(Trudohal)
zondag 21/04/24  17:45 Dames 1e Nationale (DA112)DAMES 1 - HC Sprimont(Trudohal)
 
 

Week 16 van maandag 22/04/24 tot zondag 28/04/24

zaterdag 27/04/24  11:00 JM12 Limburg (JT080)JM12 - Pelt1(Jodenstr.)
zaterdag 27/04/24  11:00 Trainingswijzigingen (TR011)training gewijzigd - JM8-10(NINA)
zaterdag 27/04/24  12:20 JM16 Limburg (JZ088)JM16 (2) - Pelt 1(Jodenstr.)
zaterdag 27/04/24  13:40 JM16 Limburg (JZ087)JM16 (1) - Hubo Tong(Jodenstr.)
zaterdag 27/04/24  15:15 Dames 1e Nationale (DA123)Dames Bel - Fem Visé(Jodenstr.)
zaterdag 27/04/24  17:00 Dames 1e Nationale (DA122)DAMES 1 - Fem Visé(Jodenstr.)
zaterdag 27/04/24  19:00 Dames Regio (DRL43)HV Arena - Regio Dames
zaterdag 27/04/24  20:30 Heren Regio (HRL126)HC Overpelt R - Heren Recreatie(Gem. Sp. De Bemvoort)
 
zondag 28/04/24  00:00 Trainingswijzigingen (TR004)geen sporthal vrij in ST TR - geen sporthal vrij in ST TR
zondag 28/04/24  11:00 Trainingswijzigingen (TR012)G-handbal - training gewijzigd(NINA)
zondag 28/04/24  19:00 Heren 2e Nationale (CA115)Montegnee - HEREN 1(Sp.Ath.De Montegne)
 
 

Week 17 van maandag 29/04/24 tot zondag 05/05/24

zaterdag 04/05/24  09:30 JM12 Limburg (JT084)Hubo H2 - JM12(Sp. Alverberg)
zaterdag 04/05/24  18:00 Heren 2e Nationale (CA116)Pelt - HEREN 1(Dommelhof Neerpelt)
 
zondag 05/05/24  14:00 Dames 1e Nationale (DA125)Dames Bel - HV Uilenspiegel(Trudohal)
zondag 05/05/24  16:00 Dames 1e Nationale (DA124)DAMES 1 - HV Uilenspiegel(Trudohal)
zondag 05/05/24  17:30 JM16 Limburg (JZ072)Pelt 1 - JM16 (1)(Dommelhof Neerpelt)
 
 

Week 18 van maandag 06/05/24 tot zondag 12/05/24

zaterdag 11/05/24  16:00 Dames 1e Nationale (DA131)Hubo handbal - Dames Bel(Sp. Alverberg)
zaterdag 11/05/24  18:00 Dames 1e Nationale (DA126)Hubo handbal - DAMES 1(Sp. Alverberg)
 
 

Week 19 van maandag 13/05/24 tot zondag 19/05/24

zaterdag 18/05/24  18:00 Heren 2e Nationale (CA117)Waasmunster - HEREN 1
 
zondag 19/05/24  13:30 Dames 1e Nationale (DA129)Dames Bel - KTSV Eupen(Trudohal)
zondag 19/05/24  15:30 Dames 1e Nationale (DA128)DAMES 1 - KTSV Eupen(Trudohal)
 
 

Week 20 van maandag 20/05/24 tot zondag 26/05/24

zaterdag 25/05/24  18:00 Heren 2e Nationale (CA118)HEREN 1 - HC Bocholt(Trudohal)
 
 

Week 24 van maandag 17/06/24 tot zondag 23/06/24

zaterdag 22/06/24  14:00 Evenementen (EV027)familiedag voor allen - (Nieuw St Truiden)
zaterdag 22/06/24  17:30 Evenementen (EV023) - Barbecue HB St Truiden(PC Melveren)
 
 

Week 42 van maandag 21/10/24 tot zondag 27/10/24

maandag 21/10/24  00:00 Trainingswijzigingen (TR006)training geannuleerd - G-handbal(Trudohal)

 

    logosportvlaanderen partner